ورزش بدون تحرک

ورزش بدون تحرک در مرکز زیبایی و تناسب اندام آرام

ورزش بدون تحرک در مرکز زیبایی و تناسب اندام آرام
یکی از مشکلاتی که بسیاری از افراد با آن روبرو هستند افزایش وزن است و متاسفانه پنجمین دلیل مرگ و میر در جهان است. اضافه وزن ناشی از عوامل بسیاری مانند: محیط زیست، سابقه خانوادگی و ژنتیک، سوخت و ساز بدن، رفتار یا عادات تغذیه ای ناسالم است. شما برخی از عوامل مانند سابقه خانوادگی را نمی توانید تغییر دهید ولی عوامل دیگر مانند عادات و شیوه زندگی خود را می توانید تغییر دهید که عبارتند از:
1- استرس مزمن و کورتیزول
استرس نیز از جمله مواردی است که باعث افزایش وزن و چاقی می شود. در واقع استرس ضربه سختی به سلامت می زند و باعث رفتارهای ناسالمی از جمله پرخوری می شود. استرس مخصوصا در میان افراد چاق و دارای اضافه وزن بسیار دیده می شود.
ارتباط بین استرس و چاقی به صورت عمده در هورمون ها پنهان است، مخصوصا در هورمون استرس کورتیزول. وقتی سطح هورمون ها بالا می ماند، که کورتیزول را هم شامل می شود، در نتیجه اشتها افزایش پیدا می کند. وقتی فرد دچار استرس، اضطراب و افسردگی می شود رو به غذا خوردن های احساسی می کند تا خود را التیام دهد در نتیجه وزن فرد افزایش می یابد.
2- استفاده از داروهای ضد افسردگی
استفاده از داروهای ضد افسردگی از سال ۱۹۸۸ تا به این سمت رشد وحشتناک داشته است. امروزه حتی افراد ۱۲ ساله نیز درگیر استفاده از داروهای ضد افسردگی هستند. اضافه شدن وزن و چاقی در کنار دیگر موارد از عوارض جانبی استفاده از داروهای ضد افسردگی است. حداقل یک چهارم افرادی که داروهای ضد افسردگی استفاده می کنند دچار اضافه شدن وزن می شوند.
با توجه به موارد بالا می توانید با ورزش بدون تحرک وزن کم کنید و به وزن ایده آل خود برسید. در مرکز آرام با دستگاه التراتن( ورزش بدون تحرک )، پیشرفته ترین دستگاه دنیا همراه با برنامه ریزی دقیق ، زیر نظر کادر مجرب و آموزش دیده به فرم دلخواه خود برسید.

ورزش بدون تحرک
ورزش بدون تحرک

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *