لیزر بهترین روش رفع موهای زائد

چگونه بدون درد موهای زائد را لیزر کنیم؟

چگونه بدون درد موهای زائد را لیزر کنیم؟

میزان درد به منطقه ی لیزر و هم چنین به مدل دستگاه بستگی دارد شما می توانید نیم ساعت یا یک ساعت قبل از لیزر از پماد بی حسی استفاده کنید تا درد را حس نکنید. هم چنین لیز به شما کمک می کند احساس و ظاهر بهتری داشته باشید و به دلیل داشتن موهای زائد روی دست و پاهایتان خجالت نکشید. با لیزر دیگر بدون هیچ دغدغه و کار اضافی به حمام می روید و مدت زمان استحمام شما به نصف زمان قبلی کاهش می یابد. در این صورت شما به دلیل موهای بدنتان محدودیت ندارید و همان لحظه می توانید هر نوع لباسی که دوست دارید به تن کنید، بدون اینکه نگران این موضوع باشید که آخرین باری که موهای زائد خود را اصلاح کردید چه زمانی بوده است. هم چنین برای رفتن به سفر، دیگر نیازی نیست با خود بسته ی تیغ به همراه ببرید. لیزر موهای زائد باعث صرفه جویی در وقت می شود و دیگر نیازی نیست شما هر بار وقتی را برای اصلاح کردن صرف کنید که این زمان در یک سال معادل 52 ساعت می شود.
زمانی که شما شروع به انجام لیزر می کنید باید به این مسئله بسیار مهم توجه داشته باشید که در فاصله بین جلسات لیزر، فقط از تیغ استفاده کنید و از اپیلاسیون خودداری کنید زیرا تیغ تاثیری بر روی فولیکول های مو ندارد و فقط باعث تمیز شدن محل مورد نظر می شود، به همین دلیل لیزر  به خوبی انجام می شود.
اگر به دنبال لیزر موهای زائد در اصفهان هستید ما به شما مرکز تخصصی کلینیک آرام را معرفی می کنیم که با عرضه خدمات درمانی تخصص پوست و مو و زیبایی، لیزر موهای زائد و لیزر بدون درد در اصفهان را با بالاترین تکنولوژی بروز و مدرن و بهترین کیفیت به شما هموطنان عزیز اصفهانی عرضه می کند.

موهای زائد

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *