لیزر موهای زائد

مقایسه لیزر موهای زائد دستگاه الکساندرات با سایر دستگاه های لیزر

اگر شما از شیو و اپیلاسیون کردن موهای زائد خسته شده اید، بنابراین لیزر برای شما مناسب است. از بین بردن موهای زائد از قسمت های مختلف بدن نه تنها وقت گیر است، بلکه بسیار خسته کننده است که باید در فواصل منظم انجام شود. در عین حال، این فرآیند با نگرانی از کبود شدن پوست همراه است اما با لیزر موهای زائد، این فرایند آسان تر شده و بدون دردسر است.
روبین اولین دستگاه لیزر بوده که طول موج این لیزر 694 نانومتر است. لیزیک باعث آسیب به فولیکول های مو می شود که بافت و ساختار اطراف آن را در پوست محافظت می کند. این نتایج طولانی مدت باعث می شود هر رشد مو نازک ترو ظریف تر از رشد قبلی باشد. سیستم خنک کننده ساخته شده به طور مداوم پوست را خنک می کند و در مقایسه با دیگر سیستم های لیزری، دردناک تراست.
در صورتی که طول موج مورد استفاده در دستگاه الکساندرات 755 نانومتر است که در قسمت قرمز مادون قرمز طیف نور است. این سریعترین درمان های لیزر موهای زائد است. این دستگاه میزان نفوذ بسیار خوبی دارد و می تواند مناطق زیادی از پوست را پوشش دهد. همچنین بر روی پوست تیره و پوست چرب که بر روی آن ها بسیاری از دیگر دستگاه های لیزر بی اثر هستند، بسیار عالی عمل می کنند. این بر روی پوست با تن سفید تا زیتون با انواع موهای نازک موثر است. این رنگ برای پوست تیره مناسب نیست زیرا رنگدانه پوست می تواند تغییر کند.
مرکز تخصصی کلینیک آرام،که با عرضه خدمات درمانی تخصص پوست و مو و زیبایی، و هم چنین خدمات ورزش بدون تحرک و تناسب اندام با بالاترین تکنولوژی بروز و مدرن و بهترین کیفیت به شما هموطنان عزیز اصفهانی عرضه می شود و اگر به دنبال لیزر موهای زائد در اصفهان هستید ما به کلینیک آرام را معرفی می کنیم.لیزر موهای زائد

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *