مراقبتهای بعد از لیزر موهای زائد

مراقبتهای بعد از لیزر موهای زائد

سرد کردن

حتما بعد از انجام لیزر، از یخ درمانی برای کاهش درد، سوزش و کبودی محل لیزر، استفاده کنید زیرا محل لیزر، زمانی که سرد باشد ورم نمی کند و بی حس می ماند.

ضد آفتاببرای مراقبت از پوست استفاده از ضد آفتاب در هر فصل سال و هر روز، یک امر بسیار ضروری است که نباید از آن غافل شد. بعد از انجام لیزر، پوست بسیار حساس شده به همین دلیل استفاده از ضد آفتاب، بیشتر نیاز است. حتی از زیر لباس هم نیاز است کرم ضد آفتاب بزنید مخصوصا برای پوست های حساس، زیرا ممکن است رنگ پوست تیره شود.

اسکراب و لایه برداری

یک هفته بعد از لیزر موهای زائد، برای اینکه سطح پوستتان صاف و نرم تر شود محل لیزر را لایه برداری کنید. هم چنین برای نتیجه بخش بودن لیزر، مناسب و مفید خواهد بود. فقط مراقب باشید زمانی که احساس سوزش و خارش داشتید، حتما لایه برداری را متوقف کنید.

نکات ضروری که در مورد لیزر موهای زائد باید بدانید

  • بعد از انجام لیزر برای رفع موهای زیربغل، تا چند روز از ضدعرق و دئودورانت استفاده نکنید.
  • تعداد جلسات برای رفع کامل موهای زاید ممکن است 4 تا 12 جلسه طول بکشد، بنابراین در این مدت اگر متوجه رویش مو شدید، آن را با ژیلت برطرف کنید و از موم و وکس برای این کار استفاده نکنید.
  • اگر لیزر را برای صورت انجام می دهید و هم زمان نیز تحت درمان آکنه هستید، حتما با پزشک خود در میان بگذارید.
    نتیجه لیزر در پوست های روشن و تیره و هم چنین در افرادی با موی تیره و بور می تواند متفاوت باشد، بنابراین خود را با دیگران مقایسه نکنید.
  • اگر پوست بسیار حساسی دارید و تحمل درد شما کم است، حتما از پزشکتان بخواهید برایتان پماد ضد درد تجویز کند تا محل لیزر را بی‌حس نگه دارید.

نکات بالا که برای شما بیان کردیم مراقبتهای بعد از لیزر موهای زائد است که حتما باید رعایت کنید و اگر به دنبال بهترین لیزر موهای زائد در اصفهان هستید ما به شما کیلینک آرام، بهترین مرکز لیزر در اصفهان را معرفی می کنیم.

مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد
مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *