لیزر مو زائد

چند نکات مهم و رایج که هنگام لیزر مو زائد افراد باید رعایت کنند

چند نکته مهم و رایج که هنگام لیزر مو زائد افراد باید رعایت کنند:
1-قبل از جلسه لیزر، موها را شیو کنید
زمانی که هنگام لیزر مو زائد ، ساقه مو بر روی پوست موجود باشد باعث سوزش و ناراحتی روی پوست می شود. از طرفی ما برای لیزر موثر موهای زائد به ساقه ی درون پوست نیاز داریم. بنابراین قبل از جلسه لیزر موی زائد، ناحیه مورد نظر را به صورت کامل با ژیلت شیو کنید. هرگز از هر روش دیگر مانند موم یا اپیلاسیون استفاده نکنید زیرا باعث بی اثر کردن جلسه لیزر می شود.
2-به مراکز مجاز پزشکی مراجعه کنید
انجام لیزر نیازمند دانش در مورد آناتومی پوست، دستگاه های لیزر و بهداشت مربوط به این عمل است. انجام عمل لیزر فقط توسط مراکز درمانی تحت نظر پزشک مجاز می باشد.
3-خودتان را درگیر نوع دستگاه ها نکنید
تقریبا تمام دستگاه های کلینیکی موی زائد جدید، از مکانیسم یکسانی استفاده می کنند و اثربخشی مشابهی دارند. از طرف دیگر میزان رضایت از انجام عمل کاملا شخصی است و برای هر فردی متفاوت است.
4-تعداد و فواصل زمانی جلسات لیزر را رعایت کنید
زمان مناسب جلسات لیزر بین 4 تا 6 هفته است. معمولا 5 جلسه طول می کشد تا موها به سطح رضایت بخشی کاهش یابد و دوره درمانی در صورتی جواب می دهد که به موقع مراجعه شود و تعداد جلسات لیزر مو زائد تکمیل شود.
5-انتظار بیش از اندازه از لیزر نداشته باشید
در حالی که لیزر بهترین تکنولوژی برای کاهش موهای زائد است اما شما باید سطح انتظارات خود واقع بینانه کنید. بیشتر نقاط بدن بعد از لیزر بین 85 تا 95 درصد از موهای خود را از دست می دهند. لیزر بر روی نقاط بدن افراد متفاوت است به همین دلیل ممکن است بعد از لیزر اندکی مو باقی بماند.
اگر به دنبال لیزر موهای زائد در اصفهان هستید ما به کلینیک آرام را معرفی می کنیم که با عرضه خدمات درمانی تخصص پوست و مو و زیبایی، لیزر مو زائد و هم چنین خدمات ورزش بدون تحرک و تناسب اندام با بالاترین تکنولوژی بروز و مدرن و بهترین کیفیت به شما هموطنان عزیز اصفهانی عرضه می شود.

لیزر مو زائد
لیزر مو زائد

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *