لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندر کوترا

لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندر کوترا

لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندر کوترا

با دستگاه الکساندر کوترا برای همیشه از شر موهای زائد خود خلاص شوید. همان طور که قبلا گفته شد دستگاه لیزر الکساندر كوترا از جمله جدیدترین دستگاه های ليزر دنيا، ساخت شرکت كوترا آمریکا و تنها دارنده سيستم در دنيا و داراى استاندارد طلایی لیزر در رفع موهای زائد، ضایعات عروقی و ضایعات پیگمانته می باشد.

ویژگی های دستگاه الکساندر کوترا عبارتند از:

  1. کیفیت بالا
  2. لیزر موهای زائد در کمترین تعداد جلسات
  3. انجام لیزر مو بدون درد و عوارض بعد از آن
  4. کمترین میزان بازگشت مو بعد از لیزر موهای زائد

آیا لیزر موهای زیر بغل ضرر دارد؟

درست است که رگ های خونی و غدد لنفاوی در ناحیه زیر بغل وجودارد اما به دلیل جنس اشعه لیزر و قدرت نفوذ در حد چند میلی متری پوست، لیزر موهای زیر بغل به هیچ عنوان خطری ایجاد نمی کند.

فاصله جلسات لیزر چه زمانی است؟

با توجه به محل لیزر باید فاصله زمانی جلسات بین 30تا 45 روز باشد. بهترین فاصله بین لیزرها، زمانی است كه طول می كشد تا تعداد قابل توجهی از موها در آید. هم چنین لیزر روی پوست های روشن با مویی مشكی و ضخیم بیشتر جواب می دهد اما با این شرط که انتظارات فرد واقع گرایانه باشد و اختلال هورمونی نداشته باشد. لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندر کوترا، کم ترین جلسات لیزر و بیشترین میزان رضایتمندی را به همراه دارد.

علائم تاثیر لیزر روی موهای زائد چیست؟

  • کاهش تعداد موها
  • کاهش سرعت رشد
  • نازک شدن موها

اگر به دنبال لیزر موهای زائد در اصفهان هستید ما به شما مرکز تخصصی کلینیک آرام را معرفی می کنیم که با عرضه خدمات درمانی تخصص پوست و مو و زیبایی،لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندر کوترا و لیزر بدون درد در اصفهان را با بالاترین تکنولوژی بروز و مدرن و بهترین کیفیت به شما هموطنان عزیز اصفهانی عرضه می کند.

لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندر کوترا
لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندر کوترا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *