لیزر موهای زائد با ارزاترین قیمت در اصفهان

لیزر موهای زائد با ارزاترین قیمت در اصفهان

لیزر موهای زائد با ارزاترین قیمت در اصفهان

امروزه بسیاری از افراد به دنبال جایی برای لیرز موهای زائد خود هستند که هم قیمت مناسب داشته باشند و هم بدون بازگشت باشد. در حال حاضر دستگاه الکساندرایت از بهترین دستگاه لیزر است و دستگاه لیزر كوترا از جمله جدیدترین دستگاه های ليزر دنيا، ساخت شرکت كوترا (Cutera) آمریکا و تنها دارنده سيستم trupulse Nd Yag در دنيا و داراى استاندارد طلایی Gold Standard لیزر در رفع موهای زائد، ضایعات عروقی و ضایعات پیگمانته می باشد.
لیزر الکساندرایت دستگاهی است که از کریستال الکسانریت به عنوان منبع لیزر استفاده می کند. لیزر الکساندریت طول موج مشخصی از نور را در طیف مادون قرمز (755 نانومتر) تولید می کند. این یک لیزر نور قرمز است و با استفاده از دستگاه الکساندرایت میزان ریزش مو حدود 70٪ بعد از تعداد جلسات توصیه شده از درمان که معمولا بین 6 تا 8 برای موهای نازک تر و یا 8 تا 12 برای موهای ضخیم تر و تیره تر وجود دارد، کاهش می یابد.
لیزر بر روی پوست و موهای مختلف اثرگذاری متفاوت دارد و نمی توان گفت لیزر برای تمام پوست ها یک نوع جواب می دهد و رنگ پوست و جنس موی بدن شما در نتیجه‌گیری از درمان با لیزر موثر است. به همین خاطر در مرکز کلینیک لیزر آرام در جلسه اول نوع آن را تشخیص می دهند تا در طول درمان مشتریان بهترین نتایج را بگیرند. این موضوع به این معنی نیست که با لیزر جواب نمی گیرید بلکه نتیجه گیری در هر فرد متفاوت است.
یکی دیگر از معیار های بیشتر افراد علاوه بر معتبر بودن دستگاه، مناسب بودن قیمت آن است و اگر به دنبال لیزر موهای زائد با ازران ترین قیمت در اصفهان هستید ما به شما کیلینک آرام، بهترین مرکز لیزر و لیزر موهای زائد در اصفهان را معرفی می کنیم.

لیزر موهای زائد با ارزاترین قیمت در اصفهان
لیزر موهای زائد با ارزاترین قیمت در اصفهان

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *