لیزر موهای زائد اصفهان

لیزر موهای زائد اصفهان در مرکز تخصصی کلینیک آرام

لیزر موهای زائد اصفهان در مرکز تخصصی کلینیک آرام
حذف موهای لیزر و الکترولیز دو نوع محبوب از روش های حذف موهای زائد است. هر دو با هدف قرار دادن فولیکول های مو در زیر سطح پوست کار می کنند. به گفته انجمن آمریکایی جراحی پوست، لیزر موی فشرده افزایش می یابد، با افزایش تقریبا 30 درصد از سال 2013. گرچه الکترولیز همچنان در حال افزایش است، اما به عنوان لیزر، درمانی رایج نیست. لیزر موهای زائد اصفهان در مرکز تخصصی کلنیک آرام با استفاده از تابش خفیف از طریق لیزرهای با حرارت بالا استفاده می شود. هدف این است که به فولیکول های مو آسیب بزنیم تا به طور قابل توجهی باعث کاهش رشد مو شود. لیزر موهای زائد ممکن است فقط در هر نقطه بر روی صورت و بدن انجام شود، به جز چشم شما. این باعث می شود که روش در همه موارد استفاده شود. چند راه برای حذف موهای زائد وجود دارد. با بیشتر روش ها، حداقل برخی از موها در نهایت رشد خواهند کرد اما لیزر موهای زائد تا 99 درصد جواب می دهد البته بستگی به نوع لیزر دارد و این روش اگر پوست و موهای تیره ای دارید ممکن است به بهترین شکل جواب دهد. اگر چه موهای جدید هنوز هم رشد می کنند اما متوجه خواهید شد که کم تر و سبک تر از قبل رشد می کنند. این بدان معنی است که هنگامی که رشد دوباره وجود دارد، به نظر نمی رسد مانند قبل رشد کند
عوارض جانبی لیزر موهای زائد اصفهان ممکن است عبارتند از:

  • التهاب
  • ورم
  • تحریک
  • تغییرات رنگدانه (معمولا تکه های نور در پوست تیره تر)
  • قرمزی
  • ورم

عوارض جانبی مانند سوزش و قرمزی در طی چند ساعت پس از انجام این روش، از بین می روند. هر گونه علائمی که طولانی تر از آن است، باید با پزشک خود مطرح شود. زخم ها و تغییرات در بافت پوست عوارض جانبی کمی هستند. شما می توانید خطر عوارض جانبی و آسیب دائمی پوست را به حداقل برسانید و مطمئن شوید که فقط از یک متخصص پوست متخصص گواهی استفاده می کنید. سالن ها و لیزر در خانه توصیه نمی شود.
مرکز تخصصی کلینیک آرام، لیزر موهای زائد اصفهان که با عرضه خدمات درمانی تخصص پوست و مو و زیبایی، لیزر موهای زائد و هم چنین خدمات ورزش بدون تحرک و تناسب اندام با بالاترین تکنولوژی بروز و مدرن و بهترین کیفیت به شما هموطنان عزیز اصفهانی عرضه می شود.

لیزر موهای زائد اصفهان
لیزر موهای زائد اصفهان

 

 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *