لیزر موهای زائد اصفهان

لیزر در اصفهان

 لیزر در اصفهان در کلینیک آرام انجام می شود که یک مرکز معتبر است و زیر نظر پزشک متخصص با بهترین دستگاه لیزر الکساندرایت کوترا و اولین در نوع خود، بهترین خدمات پوستی و بدون عوارض را برای شما فراهم می سازد.
آیا با انجام لیزر احتمال دارد سرطان بگیرند؟
از شما خواهشمندیم در هر موضوعی، نه فقط در حوزه پزشکی، هر مطلبی شنیدید در مورد آن از منبع معتبر تحقیق کنید. شنیدن کلمات پرتو یا تابش لیزر به بدن، ناخوداگاه ما را به یاد سرطان می اندازد، در صورتی که این طور نیست به این دلیل که لیزر استفاده شده برای دستگاه های موهای زائد، امواجی است که برای تابش غیریونیزه استفاده می شود این امواج در پوست تولید گرما می کنند که منجر به غیرفعال شدن فولیکول مو و در نهایت مانع رشد مو می شود. این انرژی تنها جذب لایه های سطحی پوست شده و به هیچ عنوان باعث جهش سلولی نمی شود. از طرفی دیگر عمق نفوذ لیزر فقط تا ریشه مو می باشد که حدود 3 میلی متر است. درضمن اگر دستگاه های دفع موهای زائد حتی یک درصد خطر بیماری هایی مثل سرطان را تشدید می کردند در اولین اقدام تولید آن توسط سازمان غذا و دارو ایالات متحده FDA متوقف می شد. مانند دستگاه های سولاریوم که روابط عمومی وزارت بهداشت از طریق رسانه های عمومی از مضرات آن سخن گفته است و به صورت غیر قانونی فعالیت می کنند. بعضی افراد از لیزر ناحیه بیکینی ترس دارند، به این علت که مبادا در آینده توانایی بارداری از آنها سلب شود و نتوانند باردا شوند. قطعاً با توضیحات بالا متوجه می شوید که با عمق نفوذ کم پرتو لیزر امکان آسیب رسیدن به اندام های داخلی به هیچ عنوان وجود ندارد. فراموش نکنیم اگر از سویی دیگر حتی یک مورد گزارش بیماری های بدخیم و خطرناک در خصوص لیزر موهای زائد اتفاق افتاده بود توسط رسانه های عمومی اطلاع رسانی و به طور کلی جلوی فعالیت آن گرفته می شد.
اگر به دنبال انجام لیزر در اصفهان با بالاترین تکنولوژی و بهترین کیفیت هستید ما به شما مرکز تخصصی کلینیک آرام را معرفی می کنیم.
لیزر در اصفهان
لیزر در اصفهان

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *