لیزر بهترین روش رفع موهای زائد

لیزر بهترین روش رفع موهای زائد

لیزر بهترین روش رفع موهای زائد

حقیقت این است ، وقتی صحبت از بین بردن موهای بدن می شود ، گزینه هایی دارید  و می خواهید قبل از تصمیم گیری ، همه آنها را در نظر بگیرید.

1-شما می توانید موهای زائد را شیو کنید ، اما مو در طی چند روز دوباره رشد می کند.

2-کرم های از بین برنده موها را در عرض چند دقیقه حل می کنند ، اما بوی چندان مطلوبی ندارند.

اگر می خواهید مدت زمان بیشتری موهای زائد رشد نکنند ، ممکن است موم درنظر بگیرید . موها تا حدود دو هفته رشد نمی کنند ، اما اپیلاسیون یک روند دردناک است و ممکن است رشد موها با خارش همراه  باشد.

گزینه های دیگری مانند الکترولیز وجود دارد. الکترولیز از یک سوزن فوق العاده ریز که در هر فولیکول مو قرار داده شده است و با جریان الکتریکی فولیکول مو را از بین می برد . در نتیجه دردناک و وقت گیر است

و امابه لیزر موهای زائد ، محبوب ترین گزینه و روش دائمی حذف موهای زائد می باشد  که  فولیکول مو را می سوزاند  تا رشد مو را  در چند جلسه متوقف کند. هنگامی که ملانین در مو هدف قرار گرفت ، لیزر تمام   فولیکول مو و ریشه مو را می سوزاند . بعد از چند جلسه ، می توانید تیغ و ژیلت را کنار بگذارید و  قرار ملاقات اپیلاسیون خود را لغو کنید. قبل از تصمیم گیرب برای  اولین جلسه خود ،جوانب مثبت و منفی لیزر موهای زائد را بخوانید.

جوانب مثبت لیزر موهای زائد چیست؟

لیزر بهترین روش رفع موهای زائد است که  دائمی است  فقط برای برخی ممکن است بعد از یکسال دوباره موها رشد کنند ولی بسیار کم پشت و نازک  و کاملا بستگی به شرایط بدنی خود شخص دارد.

در نواحی وسیع بدن هم قابل انجام و بسیار سریع  است در عرض نیم ساعت کل موهای بدن را از بین ببرد ، مث. ساق ، پشت ، زیر بغل ، خط بیکینی ، شکم ، صورت و… در مکان هایی که می توانید لیزر موهای زائد داشته باشید ، محدودیتی ندارید.

سطح درد و سوزش آن بسیارکم است و  ، با ادامه روند درمان و ریزش مو ، به تدریج درد کمتر می شود.

جوانب منفی لیزر موهای زائد  چیست؟

یک روند طولانی است. یک جلسه لیزر موهای زائد در زیر بغل کمتر از یک دقیقه طول می کشد. با این وجود ، برای دیدن نتایج واقعی چندین جلسه طول می کشد (بسته به موهای ناحیه بین سه تا هشت جلسه) ، و شما به طور کلی باید بین شش هفته ماه صبر کنید.

هزینه آن نسبت به روش های موزدایی دیگر بالاتر است ولی با توجه به اینکه دائمی به صرفه است و مانند یک سرمایه گذاری طولانی مدت زیبایی است .

از آنجا که تضاد بین رنگ پوست و رنگ پیگمنت در فولیکول مو چیزی است که به لیزر اجازه می دهد که چه چیزی را مورد هدف قرار دهد ، لیزر موهای زائد بر روی پوست روشن با موهای تیره بهتر عمل کرده و روی پوست تیره با موهای کم کمتر  عمل می کند. ولی به این بدان معنی نیست که کمتر امکان پذیر نیست زیرا انواع مختلفی از دستگاه های لیزر وجود دارد که سازگار با هر نوع پوست است. پ

اگر توسط یک تکنسین آموزش دیده انجام نشود ، لیزر موهای زائد می تواند بر روی پوست سوختگی یا زخم ایجاد کند.

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *