روش های لیزر

انواع روش های لیزر متناسب با رنگ پوست

انواع روش های لیزر متناسب با رنگ پوست

شاید در نگاه اول تصور کنید هزینه ی انجام لیزر، درمانی گران است، اما اگر کامل بررسی کنید متوجه می شوید انجام لیزر باعث صرفه‌جویی در هزینه می‎شود. زیرا استفاده از دیگر روش‎های حذف موهای زائد در طولانی مدت بسیار گران ‎تر خواهد بود.
چند جلسه لیزر انجام می دهید اما برای همیشه از شر موهای زائد و دردسرهای آن راحت خواهید شد. هم چنین دیگر نیازی به انجام اپیلاسیون،ژیلت و … ندارید و باعث صرفه جویی در زمان شما می شود.
با قرار گرفتن موهای زائد در معرض پالس های لیزر، فولیکول های مو از بین رفته و از رشد مجدد مو جلوگیری می شود.

انواع روش‌های لیزر:

لیزر الکساندرایت:

بر روی پوست های روشن و موهای بسیار تیره اثربخشی بهتری دارد. هم چنین الکساندرایت یا الکس اسم دستگاه نیست بلکه به طول موج 755 نانومتر گفته می شود.

لیزر دیود:

این مدل لیزر به صورت پالسی عمل می‌کند و به علت محدوده وسیع تنظیمات، کاربرد و نیاز به تخصص بیشتری برای استفاده دارد، هم چنین به طول موج 810 نانومتر گفته می شود.

لیزر Nd-YAG:

برای سطوح کوچک ‌تر و پوست های تیره کارایی بهتری دارد. طول موج آن 1064 نانومتر است.

مکانیسم نوری IPL :

برای افرادی که رنگ پوست گندمی دارند، انتخاب مناسبی است. این مکانیسم در حقیقت لیزر نیست و با فلش لامپ های زنون کار می‌کند.
نکات بسیار مهمی در انجام و انتخاب روش های لیزر متناسب با رنگ پوست شما وجود دارد که حتما باید قبل از هرگونه اقدام با پزشکتون مشورت کنید.
اگر به دنبال بهترین مرکز لیزر در اصفهان هستید ما به شما کلینیک تخصصی لیزر آرام را معرفی می کنیم که با بهترین دستگاه لیزر الکساندرایت کوترا و اولین در نوع خود، بهترین خدمات لیزر موهای زائد در اصفهان را بدون عوارض، برای شما فراهم می سازد.

روش های لیزر
روش های لیزر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *