ارزان ترین روش لیزر

دستگاه لیزر كوترا

دستگاه لیزر كوترا
بسیاری از مردم موهای ناخواسته دارند که در لب بالا، چانه، گونه ها، پشت، پاها، انگشتان و پا شایع است. این می تواند علل بسیاری داشته باشد، از جمله ژنتیک، داروهای خاص مانند استروئیدها، سطوح بالاتر هورمون های خاص و سندرم تخمدان پلی کیستیک است. دستگاه لیزر كوترا از جمله جدیدترین دستگاه های ليزر دنيا ساخت شرکت كوتراامریکا و تنها دارنده سيستم در دنيا و داراى استاندارد طلایی لیزر در رفع موهای زائد، ضایعات عروقی و ضایعات پیگمانته می باشد.
از جمله کاربردهای دستگاه لیزر كوترا می‏ توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • رفع موهای زائد، حتی موهای کرکی و نازک برای کلیه تایپ پوستی (حتی پوست های تیره و برنزه)، با قدرت و سرعت بالا و ریسک کم
  • رفع ضایعات پیگمانته (لکه های پوستی)
  •  رفع ضایعات ناشی از قرار گرفتن در معرض آفتاب و قرمزی صورت
  •  رفع ضایعات عروقی نمایان روی سطح پوست

یک سوال مهم برای اکثر مردم این است که بهترین دستگاه لیزر موهای زائد کدام است؟
در پاسخ به این سوال باید گفت، متخصصان کشور امریکا پس از بررسی های بسیار زیاد، موفق به ساخت تکنولوژی الکس سرد یا توسط کمپانی کوترا امریکا شدند. که مورد تایید سازمان غذا و دارو امریکا FDA قرارگرفت. طبق اخرین نظر سنجی ها در امریکا و اروپا، نتیجه گیری از دستگاه الكس سرد در كمترين جلسات ليزر (حتی نتیجه در جلسه اول مشهود است)و بیشترین میزان رضایتمندی (95%) را داشته است.این دستگاه ساخت کمپانی کوترا امریکا بوده که از دو تکنولوژی الکس سرد با طول موج 755nm و به صورت پالس واقعی با طول موج 1064nm استفاده می نماید که مشکلات فعلى اغلب ليزر موهای زائد را برطرف کرده است.
هم اکنون مرکز آرام با پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا بهترین خدمات تخصصی را در محیطی شیک و آرام برای شما عزیزان ارائه می نماید.

دستگاه لیزر کوترا
دستگاه لیزر کوترا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *