لیزر الکساندرایت

آیا لیزر موهای بدن دردناک است؟

آیا لیزر موهای بدن دردناک است؟
درد لیزر موهای بدن به منطقه جسمی بستگی دارد و به طور خلاصه بستگی به ضخامت پوست و تراکم مو دارد.
در ابتدا باید بدانیم لیزر مو چیست؟
لیزر درمانی است که در آن پرتوهای بسیار متمرکز به فولیکول های مو است. در نتیجه، نور را جذب می کند و مو را تخریب می کند. قبلا گفته ام که درد به ضخامت پوست و تراکم مو بستگی دارد. ضخامت پوست بدن ما در همه جا یکسان نیست. مانند پوست روی صورت همانند پوست روی پا نیست.
در صورت: ضخامت پوست در صورت متفاوت است. ناحیه نازک ترین روی صورت، لب بالایی است. بنابراین، این منطقه دردناک ترین است. علاوه بر این منطقه، ناحیه های دیگر نیز از هر منطقه دیگری نازک تر است. اما نسبت به لب بالا درد کمتری دارد.
قاعده اندام: این نیز منطقه دردناک ترین است. مانند تجارت با درد است. با این حال، در این زمینه، درمان لیزر بسیار خوب عمل می کند.

گاهی لیزر موهای زائد بدن دردناک است  

موی تیره:
بدترین حالت برای موهای تیره است. موهای تیره بیشتر نور لیزر را جذب می کند به همین دلیل درد بیشتری دارد
اولین جلسه:
اولین جلسه دردناکتر است. زیرا موهای بدن بیشتر است و در جلسات بعدی، مو کمتر از قبل خواهد بود. بنابراین، در جلسه دوم احساس درد کمتری خواهید داشت.
وابسته به شخص:
این بستگی به توانایی فرد در تحمل درد دارد. هر کس نمی تواند همان درد را قبول کند که دیگران می توانند انجام دهند. ما می دانیم پوست برخی افراد بسیار حساس است و نمی توانند تحمل کنند. بنابراین، به شما بستگی دارد.
اگر به دنبال بهترین مرکز لیزر در اصفهان هستید ما به شما کلینیک تخصصی لیزر آرام را معرفی می کنیم. کلینیک آرام با بهترین دستگاه لیزر الکساندرایت کوترا و اولین در نوع خود، بهترین خدمات لیزر موهای زائد و بدون عوارض را برای شما فراهم می سازد.

لیزر موهای زائد در اصفهان
لیزر موهای زائد در اصفهان

 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *