لیزر موهای زائد در اصفهان

لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت

لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت
اگر به دنبال روش های حذف موهای زائد هستید، مهم است که تمام گزینه های خود را در نظر بگیرید. بدون تردید شما تحقیق خود را انجام داده اید و مشخص کرده اید که لیزر موهای زائد بهترین انتخاب شماست.
لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت، به چه صورت و کجا استفاده می شود؟
لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت، تجهیزات قدرتمندی هستند و فقط باید توسط یک متخصص آموزش دیده استفاده شوند، بنابراین آن ها اغلب در کلینیک تخصصی لیزر مورد استفاده می گیرند. در حال حاضر دستگاه لیزر خانگی که حاوی لیزر الکساندرایت نیست، دستگاه FDA تایید نمی کند.
موضوعی که باید به آن توجه داشت این است که طول پرتو نور تعیین می کند لیزر تا چه حد به داخل پوست نفوذ می کند و رنگ نور لیزر الکساندرایت قرمز است.
لیزر الکساندرایت را می توان در حالت سوئیچ Q تنظیم کرد، که باعث می شود لیزر یک پرتو پر انرژی از نور در پالس های کوتاه تولید کند. این چیزی است که باعث می شود برای لیزر موهای زائد موثر باشد.
اثرات لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت
با استفاده از دستگاه الکساندرایت میزان ریزش مو حدود 70٪ بعد از تعداد جلسسات توصیه شده از درمان که معمولا بین 6 تا 8 برای موهای نازک تر و یا 8 تا 12 برای موهای ضخیم تر و تیره تر وجود دارد، کاهش می یابد.
کلینیک تخصصی لیزر آرام زیر نظر پزشک متخصص با بهترین دستگاه لیزر الکساندرایت کوترا و اولین در نوع خود، بهترین خدمات پوستی و بدون عوارض را برای شما فراهم می سازد و با اثر بخشی فوق العاده با وجود هند پیس حرفه ای و سیستم خنک کننده بسیار قوی باعث می شود شما احساس درد و سوزش قبل، در حین و بعد از تماس با پوست را نداشته باشید.

لیزر موهای زائد اصفهان
لیزر موهای زائد اصفهان

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *